bezpłatne - logo

Drogi Internauto!

Witamy na stronie gdzie znajdziesz wszystko, co tylko możesz otrzymać bezpłatnie. Zawarta jest tu cała wiedza internautów, którzy przez lata głowili się jak otrzymywać różne bezpłatne rzeczy przez Internet.
Zapraszamy do korzystania, Załoga Bezpłatne.org

Bezpłatne Próbki


Bezpłatne próbki to bez wątpienia najpopularniejsze rzeczy, jakie możesz otrzymać za darmo przez Internet? Dlaczego są tak popularne? Bo to najlepsze, co możesz otrzymać za darmo. Dostępne są tysiące próbek wszelakich produktów.

Jak to sie dzieje, że próbki są darmowe? Otóż firmy chcąc zareklamować swoje produkty gotowe są ponieść pewne koszty. Albo wydadzą je na reklamę, albo będąc pewne jakości swoich towarów wyślą Ci ich bezpłatną próbkę. Jeśli przypadnie Ci ona do gustu być może staniesz się stałym klientem firmy i będziesz ciągle kupować ich produkty.

Czy zamówienie darmowej próbki do czegoś zobowiązuje? Nie! I na tym polega cała korzyść dla internauty! Jesteś w stanie dostać mnóstwo bezpłatnych rzeczy i to be znajmniejszych zobowiązań. Jeśli możesz je otrzymać, a przy tym wypróbować różne produkty - zrób to!

Gdzie znajdę darmowe próbki? Możesz szukać ich bezpośrednio na stronach firm, które Cię interesują lecz jest to nieefektywne. Podobnie możesz wysyłać grupowe emaile do wszystkich firm jakie znajdziesz próbując wmówić im, że uwielbiasz ich produkty i prosisz o ich próbkę. Te metody było popularne pewien czas temu, firmy jednak wiedzą już, że tak na prawdę nie chcesz ich próbek, Ty chcesz wszystko co możesz dostać za darmo. Pewien czas temu powstały wyspecjalizowane portale, przez które firmy są skłonne przesłać Ci próbki - w ten sposób mogą bowiem kontrolować cały proces. Te portale to:
http://darmowe-probki.pl
http://probkomania.pl

Jakie próbki mogę otrzymać?
  • Próbki kosmetyków
  • Próbki perfum
  • Próbki spożywcze: słodycze, napoje, ciasta
  • Próbki kawy i herbaty
  • Próbki jedzenia dla psa i kota
  • Próbki środków czystości np. proszków i płynów do prania
  • Próbki podpasek i tamponów
  • oraz wiele wiele innych...