bezpłatne - logo

Drogi Internauto!

Witamy na stronie gdzie znajdziesz wszystko, co tylko możesz otrzymać bezpłatnie. Zawarta jest tu cała wiedza internautów, którzy przez lata głowili się jak otrzymywać różne bezpłatne rzeczy przez Internet.
Zapraszamy do korzystania, Załoga Bezpłatne.org

Bezpłatne Konkursy


Czy zastanawiałeś się kiedyś jak szybko i łatwo podnieść poziom swojego życia? Wydaje się to nie takie proste? A jednak! Możesz wziąć udział w konkursach i wygrać nagrody o ogromnej wartość! Chwila, chwila, ale przecież szanse na zwycięstwo są niewielkie. Czy rzeczywiście? A co jeśli weźmiesz udział w nie jednym, czy dwóch konkursach, a w ponad setce bezpłatnych konkursów? Aaaah, szanse na wygraną wzosną stukrotnie! Ale poczekaj, skąd wezmę tyle czasu, żeby zgłosić swój udział w tylu konkursach, zajmie mi to kilka tygodni... Niekoniecznie! Teraz są serwisy takie jak:
Konkursiarz.pl

Możesz tutaj wziąć udział w bardzo wielu konkursach na raz. I to bardzo szybko. Wystarczy się zarejestrować i wybrać jakie nagrody Cię interesują, a oni zgłoszą twój udział we wszystkich konkursach z bazy jednocześnie - z automatu. Stowrzono do tego specjalną aplikację, z której wszyscy odnoszą korzyści - ty bo bierzesz udział w wielu konkursach, firmy bo mają przez to wielu konkursowiczów.

Niektórym udało się podobno wygrać dziesiątki nagród - za samo wysłanie zgłoszeń przez kilka kliknięć! Szybszej metody na wzbogacenie się nie znajdziesz.